Logo Orchestra Party
Hudební skupina Orchestra Party
Tel.č. +420 736 270 006
E-mail: laciano@email.cz

Hudba na svatbu

Svatba je z hlediska požadavků na hudbu velmi specifická, jelikož ji ideálně zažijete jen jednou či párkrát za život. Oslavu svých narozenin nebo vánoční večírek prožijete mnohokrát a na diskotéku můžete zavítat klidně každý týden, pokud budete chtít. Svatba je tedy neopakovatelnou speciální příležitostí. Podstatný rozdíl je také v osazenstvu svatby, které se skládá z velkého počtu různých skupin, a to nejen věkových. Na svatbě se setkají dvě odlišné rodiny - lidé, kteří se často navzájem vůbec neznají a mohou mít vůči sobě dost velké rozpaky. Sejdou se hosté různých profesí a různých postavení a každá skupina má samozřejmě jiné představy o tom, jak by hudba na svatbě měla vypadat. Je proto dost obtížné zavděčit se všem hostům a zároveň si vybrat podle sebe.

Hudba na svatbě je jednou z nejdůležitějších součástí svatby, často je však její význam opomíjen a je na ní šetřeno i finančně. Zábavu na svatbě si přitom lze jen těžko představit bez muziky. Hudba na svatbě rovněž pomáhá celou událost strukturovat a organizovat. Proto radíme všem klientům, ať už si vyberou jakkoli, aby rozhodně na hudební produkci nešetřili.

Orchestra Party na svatbě

Díky mnohaletým a bohatým zkušenostem jsme na svatby perfektně připraveni. Ročně v průměru odehrajeme 70 až 80 různých akcí, z toho cca 50 svateb. Zvládneme velké množství žánrů a hudebních stylů, od skladeb pro Vaše prarodiče, přes písničky pro střední generace až po skladby, na které si zatančí ti mladší. Mimo to jsme připraveni i na chvíle, kdy je potřeba hrát pouze "do ouška", abychom neobtěžovali při jídle (jazz, funky). Komunikujeme se svědky, jsme nápomocní při organizaci her a soutěží, poskytneme Vám kvalitní dálkový mikrofon a pustíme hudbu k Vašemu programu.

NENÍ DUO JAKO DUO - v Orchestra Party se hudbě věnujeme na 100 %, není to pro nás pouhý koníček. Proto se u nás můžete spolehnout na naprostou profesionalitu. Nemusíte se obávat podnapilosti ani nezodpovědnosti. Přijedeme na čas, postavíme aparaturu, nazvučíme, zahrajeme, sbalíme a odjedeme bez opilých scén či nehorázného účtu na baru. V Orchestra Party se rovněž nemusíte bát umělých zvuků napodobující reálné nástroje, které jsou tak běžné u hudebních skupin podobné velikosti. Jsme sice duo, ale nemáme rádi umělé kytary, klávesové vokály ani jiné napodobeniny nástrojů vytvářené klávesy. S námi máte jistotu, že známou skladbu okamžitě poznáte, protože v rámci naší produkce využíváme profesionální hudební podklady s ve studiu nahranými živými nástroji. Proto jsou naše aranže blízké originálům.


Živý zpěv a DJ v jednom

Svým klientům nyní nabízíme také DJ produkci. Naše vystoupení tedy můžeme doplnit o reprodukovanou hudbu a zahrát tak skladby na přání pro novomanžele i svatební hosty. S Orchestra Party tak získáte nejen živé prvky (především tedy vokál, živý zpěv), které jsou originálním oživením Vaší akce a představují něco speciálního, co obyčejná DJ produkce není schopná nabídnout, ale zároveň nepřijdete o své nejoblíbenější písničky a srdcovky, které nemáme v repertoáru.


Fotobudka na svatbě

Nově sebou můžeme dovézt rovněž fotobudku se zkušeným fotografem Lukášem. Nejde přitom o obyčejné papírové plátno a barevnou tiskárnu, kterou bychom obsluhovali my. Jde o opravdovou, profesionální fotobudku s množstvích nerůznějších pozadí, rekvizit a možností vlastního popisku a loga. Fotky obdržíte okamžitě, a to nejen vytištěné, ale také skrze email. Pokud si objednáte hudební produkci Orchestra Party, můžete mít o další starost méně a my se o všechno postaráme.